Dárkový set, spaghetti, rajčatové sugo, vařečka, Rustichella d'Abruzzo Dárkový set, který potěší především milovníky italské kuchyně. Sada obsahuje prvotřídní špagety Rustichella d’Abruzzo, lahodné rajčatové sugo a krásnou dřevěnou vařečku. Skvělá volba pro všechny gurmány a italské nadšence.

299 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 299 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

V nádherném tubusu najdete lahodnou rajčatovou omáčku s bazalkou, špagety Rustichella a dřevěnou vařečku vhodnou k promíchání špaget.

Hotová rajčatová omáčka byla připravena pomalým vařením rajčatové dužiny, bazalky, mrkve, cibule, soli a extra panenského olivového oleje pocházejícího z oblasti Aprutino Pescarese. Koneckonců přesně tak, jak se omáčka vařila v minulosti. Výsledkem je lahodný pokrm, ideální, když nemáte čas vařit, a přesto si chcete dopřát kvalitní jídlo. Součástí dárkového balení jsou také tradiční italské špagety, které spolu s omáčkou vykouzlí geniální jídlo během pár minut.

Rustichella d’Abruzzo je italská společnost specializující se na výrobu kvalitních těstovin a omáček. Firma se zrodila v roce 1924 v historickém městečku Penne a v dnešní době je známou značkou řemeslně vyráběných těstovin, kterou používají ti nejlepší kuchaři světa.

Výrobce Rustichella d'Abruzzo
Země původu Itálie

Chutná ještě lépe v kombinaci s