• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Extra panenský olivový olej, Pago Baldios San Carlos ORO, 0.25l Extra panenský olivový olej maximální kvality a s minimem kyselosti do 0,1°. Vyroben z oliv Arbequina a Cornicabra. Má překrásné tóny barev od zlatě žluté po intenzivní zelenou. Ohromí symfonií vůní po zralém ovoci. Na patře je vyrovnaný, lze cítit čerstvé květiny, tóny jablek a mandlí. Má lehce trpké a kořeněné doznění. Ideální ke kreativním salátům.

259 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 259 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Extra panenský olivový olej maximální kvality a s minimem kyselosti do 0,1°. Vyroben z oliv Arbequina a Cornicabra. Má překrásné tóny barev od zlatě žluté po intenzivní zelenou. Ohromí symfonií vůní po zralém ovoci. Na patře je vyrovnaný, lze cítit čerstvé květiny, tóny jablek a mandlí. Má lehce trpké a kořeněné doznění. Ideální ke kreativním salátům.

Tento olivový olej je vhodný pro ty, kdo preferují olivové oleje velice jenmé a vyrovnané chuti s výrazným a překvapivým dozněním.

Oleje Pago Baldios použíají při svém kuchařském umění nelprestižnější restaurace a kuchaři jako - Ferrán Adriá, Martín Berasategui, Juan Mari Arzak a Elena Arzak, Pedro Subijana, Hilario Arbelaitz, Enrique Dacosta, Ritz, Hotel Santo Mauro, Cadena NH Hoteles, Cadena Sol Meliá, Hotel Puerta América

Obsah balení: 0,25l

Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu

Olivový olej můžete přidat do tohoto zajímavého pokrmu, více informací o receptu můžete najít zde:

Výrobce Pago de los Baldios de San Carlos
Kyselost 0,1 %
Odrůda oliv Cornicabra, Arbequina
Velikost lahve 0,25 l
Země původu Španělsko