• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Extra panenský olivový olej, Masía El Altet High Quality, 0,5l Skvělý olivový olej vysoké kvality se vyrábí z několika odrůd těch nejkvalitnějších oliv uzrálých pod španělským sluncem. Nabízí intenzivní a komplexní chuť, která je mírně pikantní a nahořklá. Skvěle doplní bílé maso, ryby, saláty a měkké sýry.

499 Kč s DPH

Není skladem

+
Celková cena: 499 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Masía El Altet High Quality je lahodný extra panenský olivový olej mírně pikantní a nahořklý olej, který skvěle doplní ryby, bílé maso, těstoviny, saláty a měkké sýry. Obsahuje velké množství polyfenolů a antioxidantů a skvěle se hodí k bílým masům a rybám, salátům, zelenině, těstovinám a měkkým sýrům.

V Masía El Altet sázejí již řadu generací na robustní olivovníky plné života, které jsou schopny vydržet nepřízeň počasí a přesto produkovat ty nejlepší plody. Tato filozofie trvá od 17. století až do dnešních dob, za současného majitele Jorgeho Petita.

Od roku 2006 se Masía El Altet řadí mezi nejlepší olivové oleje světa. Získávají nejvyšší ocenění na nejprestižnějších mezinárodních soutěží.

Složení: 60 % Arbequina , 20 % Picual, 20 % Alfafarenca Blangueta a Genovesa

Acidita: 0,08 %

Obsah: 0,5 l

Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu

Výrobce Masía El Altet
Kyselost 0,08 %
Odrůda oliv Picual, Genovesa, Blanqueta, Arbequina, Alfafarenca
Velikost lahve 0,5 l
Země původu Španělsko