Výjimečné pivo

03. Září 2018 Výjimečné pivo

Pivo patří neodmyslitelně k posezení s přáteli, zapití dlouhého dne v práci nebo i na speciální příležitosti. Avšak k těm výjimečným okamžikům patří i pivo s výjimečností sobě vlastní. Po dlouhém vybírání exluzivního piva jsme se rozhodli pro společnost AMBAR, kterou bychom Vám rádi představili. Vybrat to nejlepší španělské pivo nebylo jednoduché, ale už ho máme a Vy si ho zamilujete.

AMBAR

Společnost AMBAR je výsledek inspirovaný myšlenkou skupiny přátel, aby co nejlépe využili bohatého a vynikajícího ječmene v Aragonu, založili La Zaragozana, pivovar s velmi kvalitním pivem.

Pojďme se podívat na důleité mílníky v existenci společnosti:

1902

Rozhodli jsme se vzít naše pivo na cestu, aby to bylo známé v Madridu, Londýně a Paříži, kde se z každé cesty vrátí s medailí na svém štítku.

1968

Dřevěné sudy by byly pozadu, rozhodli jsme se ve prospěch hliníkových, které by byly později nahrazeny nerezovými.

1980

Spustili jsme Ambar Export, naše lahodné pivo, s mimořádně načervenalou barvou. 

2000

Měli jsme tak temnou mysl, že jsme znovu spustili Ambar Negra na základě původního receptu od Carlosa Schlaffera, jediného s cukrovou třtinou.

2007

Zůstali nám nějaké citrony, z nich jsme také vydělali co nejvíce a Ambar Lemon byl vytvořen; to bylo první pivo ve Španělsku se skutečnou citronovou šťávou.

2016

Byl to skvělý rok pro Ambar Beers, když jsme znovu potvrdili ocenění World Beer Challenge a na World Beer Awards jsme získali další čtyři medaile. Také jsme změnili image produktu a jsme připraveni na všechno, co příjde.

AMBAR EXPORT 0,33l

Tři slady musely být použity k dosažení tohoto typu piva. A to je to, co jsme udělali. Vyvařuje se třemi slady, má dvojité kvašení a pomalu dosahuje piva s velkým tělem, chutí a charakterem. Má výjimečné pražení, které dává pivu načervenalou barvu, bohatou na aromatické odstíny a extra krémovou hlavu. Toto pivo má nastavenou osobnost a 7% alkoholu. Získalo zlatou medaili na World Beer Challenge 2015.

AMBAR ESPECIAL 0,33l

Toto je to pivo, které vám číšník přinese, když si objednejte Ambara. Je to naše vlajková loď, pěkné studené pivo, které pijete doma, aby potlačilo žízeň, které pijete, když vyjedete na pivo se svými přáteli, to, co jste si dali k zapití dobrých zpráv, a jednoduše proto, že z toho je opravdu zvláštní.

Takový všestranný společník - perfektně vyvážené pivo, které díky svému středně praženému sladu dokáže rozpoznat jantarově zbarvená barva. Toto pivo se vaří s nejjemnějším ječmenem a chmelem, fermentuje při nízké teplotě, aby dosáhlo perfektního těla a vůně s jediným účelem: užít si to!

AMBAR NEGRA 0,33l

Toto pivo je ideální pro probuzení vašich smyslů, počínaje temným tónem a exotickou vůní, která vám připomene černou lékořici, čokoládu nebo karamel. Také svádí vaši chuť, protože sladkost cukrové třtiny vyvažují hořké nuance z pečení zrn. Vychutnávání Ambra Negra je jako cestování do tropů.

Od 6. do 8. září pořádáme ochutnávku piv společnosti AMBAR, jejíž historie sahá až do roku 1900. V portfóliu mají i vůbec první pivo ve Španělsku, které na naší ochutnávce rozhodně nebude chybět.

Krom nejstarší a nejosvědčenější receptury v celém Španělsku nebude chybět ani nealko pro řidiče, radler se 40% ovocné šťávy pro vyznavače zdravého životního stylu, černé pivo pro milovníky karamelu, něco pikantnějšího a taky na ochutnávce potkáte výherce mezinárodních soutěží.

Zastavte se kdykoli denně od 9:00 do 20:00 a objevte výjimečnost španělska.

Další zajímavé články