Vinicola Real - zrození legendy

23. Května 2018 Vinicola Real - zrození legendy

Vinícola Real se narodila s povoláním malého výrobního vinařství specializovaného na vysoce kvalitní vína z vlastních vinic, což je tradiční vinařský model.

Vinařská kultura Rioja má své historické kořeny ve středověku a středověkých klášterech. Bodegas Vinícola Real a jeho vlajková loď 200 Monges se narodily z těchto předků precedensu, protože tato značka je poctou k dějinám Albeldy de Iregua.

Vinícola Real se byla stvořena s myšlenkou malého výrobního vinařství specializovaného na vysoce kvalitní vína z vlastních vinic. Jedná se o tradiční vinařský model, jehož hlavním cílem je získání originálních a jedinečných vín.

Během sklizně je každý hrozen pečlivě sbírán, aby se zabránilo jejich porušení. Konečná kontrola se provádí ve výběrové tabulce, kde je každá skupina hroznů kontrolována po jednom.

Všechna technická zařízení vinařstvíí jsou přizpůsobena malému a vysoce kvalitnímu výrobnímu procesu.

Při návštěvě vinařství každého okouzlí nejen vynikající vína, ale také prostory, architektura a především lidé, pokračující v tradici a pracující na delikátnosti každé jednotlivé lahve. Vinařství zahrnuje i nádherný hotel, který každého okouzlí po architektonické stránce. Určitě doporučujeme se zastavit a užít si pohody, která ve Vinicola Real vládne.

200 MONGES RESERVA

Hluboká, intenzivní červená s tóny zralého červeného ovoce, tabáku, cedru a lanýžů na nosu: velmi čisté, intenzivní vůně. Dobré tělo na patře, s jemnými tříslovinami od pečlivého barelového stárnutí a velmi dobře vyvážené. Těžší pocit v ústech s lehkými tóny lékořice a dlouhou, hedvábnou a elegantní úpravou.

CUEVA DEL MONGE TINTO

Intenzivní červená s fialovými odstíny, komplexní, jemné a elegantní vůně na nosu. Příjemná káva a čokoláda na patře, těžší s vynikající rovnováhou a přesto osvěžující kyselostí.

Závěrem nám dovolte pozvat Vás na naši připravovanou speciální degustaci se zástupkyní vinařství Vinicola Real, paní Myriam Ruiz v úterý 5. června v 19:30 hod. Prosíme všechny zájemce o rezervaci místa na js@edelikatesy.cz z důvodu omezené kapacity.

Další zajímavé články