Valentýn na poslední chvíli? Darujte kus Španělska

12. Února 2019 Valentýn na poslední chvíli? Darujte kus Španělska
Vyznáváte španělskou “filozofii maňana”? Stále ještě nevíte, čím překvapit vaše nejbližší? Oslavte také Valentýna ve španělském stylu. Připravili jsme pro vás tipy na originální delikatesy, kterými zaručeně zabodujete. Dárky, které potěší mlsný jazýček, totiž nikdy nezklamou!

1) Maliny v čokoládě Pablo Garrigóz Ibáňez

S touto kombinací nikdy nešlápnete vedle. Vyzrálé maliny zalité nejprve v bílé a poté v hořké čokoládě dostanou každého. Darujte špetku lásky v každém bonbonu.
Bonboniéra maliny v čokoládě

2) Šumivé víno Augusti Torelló Mata

Na oslavu Valentýna se skvěle hodí bublinky. Chcete ale něco originálnějšího než sekt nebo prosecco? Naše vynikající Cava je přesně to, co hledáte. Luxusní šumivé víno třešnově růžové barvy s aroma lesních plodů ideálně doplní váš romantický večer. 
Cava Augusti Torelló Mata

3) Fíky v čokoládě Rabitos Royale

Darujte fíky s kapkou brandy máčené v čokoládě ve speciální pohádkové krabičce pro zamilované. Potěší všechny princezny a prince.
Fíky v čokoládě Rabitos Royale

4) Červené víno Baigorri de Garage

K romantické večeři neodmyslitelně patří smyslné červené víno. Lahodné tempranillo z nejznámější španělské oblasti Rioja se skvěle hodí k jakémukoli jídlu nebo dezertu. Víno získalo mnoho prestižních ocenění a jeho rudá barva a podmanivé aroma dobyje každé srdce.
Baigorri De Garage

5) Sýr Manchego a ovocná pasta Carmen de la Torre

Protiklady se přitahují v lásce i v jídle. Jste na sladké a vaše drahá polovička na slané? Tradiční ovčí sýr Manchego si vychutnejte se sladkou kdoulovou pastou. Božskou chuť tohoto spojení si zamilujete oba.
MembrilloManchego

6) Jahodový gin Sikkim a Strawberry tonik INDY

Umíchejte klasický drink neobyčejně. Chuť ginu s příchutí jahod a brusinek doplňte bio tonikem s příjemným ovocným aroma. Tato neodolatelná dvojice zasáhne vaše srdce jako amorův šíp.
Gin SikkimStrawberry tonic
Sbíhají se vám sliny? Mnoho dalších valentýnských delikates najdete v naší speciální nabídce. Stavte se na prodejně a vymyslíme pro vás balíček na míru.

Další zajímavé články