Sýry od Quesería Elvira García

09. Června 2019 Sýry od Quesería Elvira García
Rodinné farmy jsou coby producenti sýrů stále oblíbenější. I běžní spotřebitelé, kteří nepatří mezi zavilé “foodies”, už objevili kouzlo zajímavých produktů, které se vyrábějí často s velkým podílem ruční práce a v malých objemech.
I my jsme si je oblíbili. Rodinná sýrárna Quesería Elvira García, kterou najdete v oblasti Ávila, znamená naprostou špičku: Její kozí sýr Musgo Lavado získal zlatou medaili na prestižní soutěži World Cheese Awards a my jsme hrdí, že vám právě tenhle skvělý kozí sýr, který na farmě denně oplachují osolenou vodou, můžeme nabídnout v našem eshopu

Queseria Elvira García ovšem nabízí i další dobroty. Kozí jogurt z této malebné farmy v kopcovité krajině na úpatí Sierra de Gredos je vyhlášený, stejně jako další typy sýrů, které se tu vyrábějí z mléka jejích vlastních koz. Zákaznící oceňují skvělou kombinaci rustikálnosti a profesionality, a zaměstnanci jsou hrdí na to, že se stále vzdělávají v oblasti výroby potravin i jejich bezpečnosti. Výroba tak špičkových produktů je náročná, ale když se k ní přistupuje s takovým zápalem, není divu, že se věhlas rodinného podniku šíří po celé Evropě.

Přijďte ochutnat tyto jedinečné sýry a koupit si skvělý čerstvý kozí jogurt k nám do prodejny.

Další zajímavé články