Gin Tonic

01. Června 2018 Gin Tonic

Ginebra jak španělé nazývají gin je poslední dobou ve Španělsku nejoblíbenější barový nápoj. V kurzu jsou malé palírny charakteristické tradičními postupy v některých případech s inovativními prvky, používáním nevšedních bylinek, speciální vody apod. I díky tomuto boomu španělské giny vyhrávají prestižní mezinárodní soutěže a nalezneme je v nejlepších specializovaných barech.

Gin Xoriguer

Kultovní gin z města Mahon na Menorce. Xoriguer je jedním z mála ginů na světě (vedle Plymouthu), který má zeměpisné označení "Gin de Menorca". Xoriguer je výsledkem destilace vinného alkoholu vysoké kvality společně s vybraným jalovcem pocházejícím z horských oblastí ostrova a dalšími bylinkami, jejichž původ a identita jsou velmi opatrně střeženy.

Harbour Gin

Gin Harbour je lehce zbarven do modré tyrkysové barvy se smaragdově zelenými odlesky, které připomínají zbarvení letního moře. Aroma je plné elegantních tónů čertsvého jalovce na pozadí příjemných vůní moře pocházejících z divokých bylinek z Delty řeky Ebro. Tóny por citrusu, levanduly, tymiánu, švestkách a čerstvé posbíraných olivách. Na patře je gin svěží a elegantní. Alkohol je absolutně dokonale integrovaný do struktury ginu.

Santamanía London Dry Gin

Santamanía London Dry Gin. Základem jsou hrozny tradiční vinné odrůdy Tempranillo a originální výběr bylin od klasického jalovce, citrusu, limetky, koriandru po nezvyklou kombinaci malin a pistácií. Chuť ginu Santamanía je vynikající a velkolepá. Gin se nejlépe vychutná samostatně s hromadou ledu, ozdobený citronem, limetkou nebo malinami.

Siderit Gin

Siderit Dry Gin je prémiový London Dry Gin vyráběný ve španělské Kantábrii. Vychutnejte si Siderit Dry Gin s ledem, citrónovou kůrou a nebo s tonikem PHI. Se Sideritem si vychutnáte perfektní Gin a Tonic.

Máme pro Vás pozvánku na naši akci Gin Tonic!

Další zajímavé články