Exploze chutí, která vás překvapí

27. Srpna 2018 Exploze chutí, která vás překvapí

Španělé vyrábí tradiční, citrusové, marmelády. Díky přírodním podmínkám, které tvoří v dokonalé souhře oceán a horká léta, se daří plodům ovoce a nejen těm. Španělé ne jen že umí jen ovoce, ale už jste zkusili rajčatovou, kaštanovou nebo snad gin tonic marmeládu? To prostě musíte mít!

Na našem eshopu i na prodejně najdete marmelády firmy La Molienda Verde. Firma si zakládá na transparentnosti a přírodních produktech.

Odkazují na všechny procesy, které ovlivňují přípravu jídla, můžou je vyjádřit ve třech jejich zásadách:

1. Lokální zdroje. To znamená, že mají kontrolu nad výrobkem, od jeho pěstování na poli až po jeho příchod ke konečnému spotřebiteli. 

2. Přírodní výroba. Nepoužívají chemické přísady (konzervační látky, barviva, stabilizátory atd.). Mají řadu výrobků, které jsou certifikovány jako “100% ekologické".

3. Recyklují, respektují. Filozofie práce, kterou aplikují v kontejnerech (pracují pouze se sklem); a jsou připojeni k Green Point Ecoembes, tedy jsou schválenou společností k recyklaci odpadu, který vyrábí.

Gin Tonic k sežrání

Tato lahodná marmeláda je vyrobená z ginu, toniku a doplněna o kardamon, jalovec a růžový pepř. Je produktem ekologického zemědělství a pro svou znamenitou chuť vyhrála cenu na Salon gourmets Madrid 2015, kde ji označili doslova jako "Gin Tonic k sežrání". 

Sladká malina

Lahodná malinová marmeláda firmy La Molienda je vyrobena jen z těch nejlepších malin jižní Andalusie. Maliny jsou významným zdrojem vitaminu C - pouhý šálek malin pokryje 88% denní dávku. Tato marmeláda obsahuje pouze maliny a cukr a skvěle doplní jakýkoli moučník či toasty.

Borůvkové překvapení

Tato lahodná marmeláda je vyrobená z těch nejlepších borůvek uzrálých pod španělským sluncem. Doporučujeme ji do koláčů, palačinek, cukroví či na opečené toasty.

Nadýchané kaštany

Zajímavé spojení chuti kaštanů, čokolády, brandy a skořice tvoří jemnou nadýchanou pěnu, která se rozplývá na jazyku. Pěna je výborná jako samostatný dezert, do palačinek, jako náplň do koláčů nebo s pudinkem.
Rádi byste marmelády ochutnali? Zajímavých příchutí naše prodejna skýtá mnohem více. Co třeba broskev nebo červené víno?

Od 30. sprna do 1. září přijďte ochutnat vynikající marmelády rodinné firmy La Molienda. Objevujte netradiční chutě jako je Gin Tonic, kaštanová marmeláda nebo ovocné marmelády bez přidaného cukru. Všechny marmelády jsou přírodní.

Zastavte se kdykoli denně od 9:00 do 20:00 a objevte výjimečnost španělska.

Další zajímavé články