Darujte mamince originální španělské dobroty

10. Května 2019 Darujte mamince originální španělské dobroty
Darujte tradiční dárky ke Dni matek netradičně. Přinášíme Vám tipy na jedinečné bonboniéry a čokolády, kterými zaručeně překvapíte a potěšíte.
Kdo by rád nemlsal? Ale pro maminky chceme jen to nejlepší a nejzdravější. Máme pro Vás tipy na lahodné a kvalitní bonboniéry a čokolády. 

1) Fíky v čokoládě

Lahodné sladké španělské fíky skvěle chutnají, ale také mají výborné nutriční vlastnosti a blahodárně působí na organismus. My Vám je nabízíme máčené v kvalitní čokoládě. Vyprávěla Vám maminka pohádky, darujte jí pohádkové balení fíků.

2) Jahody v čokoládě

Jaké dítě nemiluje jahody? A jaká maminka by si je ke dni matek nezasloužila? Čerstvé, pečlivě vybrané jahody jsou máčeny v delikátní čokoládě. Luxusní delikatesa, u které si můžete zavzpomínat na Vaše dětské chvíle.

3) Mandlové bonbony

Pro maminku jedině to nejlepší! Máme nejlepší mandle světa, odrůdy Marcona. V krásné dárkové kazetě najdete mandle se šesti fantastickými příchutěmi: kafe s vanilkou, kokos, turrón de Jijona, mango se skořicí, pomeranč a tiramisu. Tomu žádná máma neodolá.

4) Čokoláda s růžemi

Květiny a čokoláda, že jsou ohrané? Zkuste to spojit a darujte čokoládu se 70 % kakaa a s okvětními lístky růží. Kombinace, která nadchne každou maminku.

5) Rubínová čokoláda s jahodami

A nakonec jedna specialita: rubínová čokoláda. Že jste o ní nikdy neslyšeli? Rubínová čokoláda je nový druh zajímavé růžové barvy, vyrobený z růžových kakaových bobů odrůdy Ruby, který nebyl nijak upravený barvivy ani ochucovadly. Má specifickou vůni a chuť, která ji odlišuje od známých druhů čokolád. Není hořká, mléčná, ani výrazně sladká. Nadchne jemností, hladkostí i intenzitou, která potěší vaše chuťové buňky. Tímto dárkem maminku určitě překvapíte!
Máte vybráno? Koukněte na náš e-shop nebo se stavte do obchodu, rádi Vám připravíme dárkové balení. 

Další zajímavé články