Marmeláda z červené papriky, Lorusso, 305g Táto organická marmeláda z pečené sladké papriky má stejně intenzivní chuť jako její barvu. Perfektní na smažené hranolky, omáčky nebo ochucení vašich pokrmů s neuvěřitelnou vůní a chutí, se sýry, ať už měkkými nebo tvrdými, paštikami a foie gras, stejně jako k masu..

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Táto organická marmeláda z pečené sladké papriky má stejně intenzivní chuť jako její barvu. 
 
Perfektní na smažené hranolky, omáčky nebo ochucení vašich pokrmů s neuvěřitelnou vůní a chutí, se sýry, ať už měkkými nebo tvrdými, paštikami a foie gras, stejně jako k masu.. 

 
Marmeláda je vyrobena s bio sladkou červenou paprikou ETNA, která je známá svými nutričními vlastnostmi, dokázala zachovat vysoký obsah vitamínu A, což z této omáčky dělá lahodnou delikatesu. Z nutričního hlediska je zdravější než ostatní marmelády na trhu a to díky přispění pepře ETNA. 

Vědecké laboratorní studie zadané společností AXIA Seeds z veřejných výzkumných ústavů potvrzují, že tato nová omáčka zdvojnásobuje přítomnost beta-karotenů a polyfenolů ve srovnání s podobnými produkty. Dá se říci, že jde o unikátní omáčku díky vysokému množství vitamínu A. 

  •      sladká paprika z Andalusie (85 %),
  •      třtinový cukr,
  •      citronová šťáva,
  •      ovocný pektin. 
  •      BIO certifikováno.
  •      Neobsahuje žádná barviva a konzervační látky. 
Výrobce LoRUSSo
Velikost balení 305 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s