Káva, Blend, Guatemala, Brasil a Peru, Incapto Coffee, 1kg Vynikající směs káv z Peru, Guatemaly a Brazílie, která se vyznačuje silnějším tělem a hořkou chutí, oříškovým základem a delším čokoládovým dozněním. Chuť kávy zůstává na patře až čtvrt hodiny po posledním doušku a je tedy vhodná pro všechny milovníky krémové hořké kávy.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Tato lahodná směs káv je navržena tak, aby uspokojila chuťové pohárky většiny spotřebitelů. Směs je tvořena třemi druhy – peruánskou, brazilskou a guatemalskou kávou. Zatímco peruánský druh dodává kávě lehce nakyslý citrusový charakter a dlouhé doznění, brazilská příměs tvoří čokoládový základ a Uganda propůjčuje kávě hořkost a tělnatost. Výsledkem je vynikající směs, která byla pečlivě vybrána tak, aby uspokojila co nejvíce milovníků kávy v jakémkoli životním momentu.

Incapto je španělská společnost sídlící v Tarragoně, která se zavázala vyrábět vysoce kvalitní kávu jen z těch nejlepších kávových zrn. Zároveň se firma snaží o propagaci čisté zrnkové či mleté kávy, která chrání životní prostředí. Podle Incapta nelze pravou kávu zakapslovat. Zakapslování ubírá kávě aroma a navíc vytváří spoustu zbytečného odpadu. Do jedné kapsle se nevejde dostatečné množství kávy, abyste si mohli vychutnat opravdu vynikající šálek černého moku. V kapsli se nezrcadlí příběh člověka, který kávu vypěstoval. A co je nejdůležitější, kapsle postrádá čisté aroma a chuť. Zbavte se tedy kapslí a vychutnejte si pravou chuť kávy!

Výrobce Incapto Coffee
Velikost balení 1000 g
Káva 100% Arabica
Země původu Peru, Guatemala, Brazílie

Chutná ještě lépe v kombinaci s