Harbour, gin, 0,7l Gin Harbour je lehce zbarven do modré tyrkysové barvy se smaragdově zelenými odlesky, které připomínají zbarvení letního moře. Aroma je plné elegantních tónů čertsvého jalovce na pozadí příjemných vůní moře pocházejících z divokých bylinek z Delty řeky Ebro. Tóny por citrusu, levanduly, tymiánu, švestkách a čerstvé posbíraných olivách. Na patře je gin svěží a elegantní. Alkohol je absolutně dokonale integrovaný do struktury ginu.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Harbour gin je výsledkem zaujetí Daniela Casase v plachtění, moři a koktejlech. Harbour gin je moře, sůl, písek, přístav, lodě, sítě, slunce, Delta.... Všechny prvky jsou mistrně zkombinované v jedinečné chuti, která přenáší esenci života v blízkosti moře. Života, který směřuje směrem na širé moře, ale který si uvědomuje důležitost návratu do svého přístavu. HARBOUR je gin, který tipologicky lze zařadit mezi giny s květinovo-bylinovým charakterem. Je vytvořen pouze na bázy přírodních surovin. Sesbíraným ručně v přírodní krajinné rezervaci Delta del Ebro.

Fantastická skadba autoktoních mořských rostlinek: kůra z citrusů, kůra z pomeranče, mořský fenykl (Crithmum maritimum), mořský křen (Cakile maritima), saturejka (Satureja obovata), slanorožec (Salicornia europaea), čtyři další bylinky, voda  ze vřídel v Puertos de Tortosa-Beceite a přírodním parku.
Gin Harbour je destilovaná ve stylu Distilled Gin a vychází z typologie přímořského původu. Je vytvořena 100% z přírodních surovin z moře a přímořské oblasti. Gin Harbour je lehce zbarven do modré tyrkysové barvy se smaragdově zelenými odlesky, které připomínají zbarvení letního moře. Aroma je plné elegantních tónů čertsvého jalovce na pozadí příjemných vůní moře pocházejících z divokých bylinek z Delty řeky Ebro. Tóny por citrusu, levanduly, tymiánu, švestkách a čerstvé posbíraných olivách. Na patře je gin svěží a elegantní. Alkohol je absolutně dokonale integrovaný do struktury ginu. Elegance a komplexnost dovolují vychutnat si gin samostatně, v kombinacích v koktejlech nebo v minimalistických kreacích nejelpších gin toniků. Gin v sobě harmonicky mísí celou biodivrsitu Delty de Ebro a botanické bohatství celé oblasti. 
Výrobce Harbor
Obsah alkoholu 40 %
Velikost lahve 0,7 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s