Viñedos de Páganos, La Nieta, D.O. Rioja, červené víno, 0,75l Výjimečné víno oblasti D.O. Rioja intenzivně rudé barvy s velmi komplexním aromatem s lesním ovocem, balsamikem, kořením na pozadí rozkvetlých květin a minerálů.

2 999 Kč s DPH

Není skladem

+
Celková cena: 2 999 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Výjimečné víno z oblasti La Rioja, jedinečný poklad. Jedná se o archivní víno, které má obrovský potenciál až 20 let. Elegance je nejvhodnější slovo, které vystihuje toto fantastické vino. Má intenzivní tmavě rudou barvu s fialovými odstíny. Je velmi husté, ovocné a krémové s velmi komplexním aromatem s lesním ovocem, balsamikem a kořením na pozadí rozkvetlých květin a minerálů. Na patře je elegantní, delikatesní, plné jedinečné výrazovosti s obrovským ovocným potenciálem a tříslovinou vhodně začleněnou do struktury vína. V doznění, které je dlouhé a velmi příjemné lze pozorovat tóny vanilky. Robet Parker mu udělil 94 bodů.

Pochází z malé vinice o stáří 40 let jménem La Nieta. První fermentace probíhá v malých sudech ze dřeva, malolaktická fermentace a zrání poté probíhá 18 měsíců v nových sudech z francouzského dubu. 

Odrůda: 100 % Tempranillo

Servirujte při teplotě 17-18 °C. Doporučujeme dekantovat 1 hodinu před konzumací. Vhodné k červenému masu, zvěřině a pečeni.

Obsah alkoholu: 14 %

Obsah: Lahve 0,75 l balené po dvou v elegantní krabičce nebo individuálně bez krabičky.

Původ: Španělsko, D.O. Rioja

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu

Výrobce Viñedos de Páganos
Oblast původu D.O.C Rioja
Obsah alkoholu 14 %
Odrůda Tempranillo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko