Perly z černých lanýžu, Espora Gourmet, 50g Tyto lanýžové perly jsou gastronomickým pokladem pro všechny milovníky specialit! Kuličky vyráběné ze šťávy z černých lanýžů skvěle dochutí teplá i studená jídla. Dodejte svým pokrmům šmrnc a vytvořte nezapomenutelný gastronomický zážitek!

379 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 379 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Lanýžové perly jsou malé černé kuličky vzhledem podobné kaviáru. Vyrábí se ze šťávy z černých lanýžů Tuber melanosporum, bez použití siřičitanů. Proces výroby byl zkoumán a dolaďován několik let tak, aby se docílilo produktu té nejvyšší kvality. Výsledkem je opravdová delikatesa, která skvěle dochutí jak teplé, tak studené pokrmy – těstoviny, dušená masa, omáčky, pizzy, vejce, rizota, sushi, sýr či foie gras.

Espora Gourmet je poměrně mladá rodinná firma sídlící ve městě Soria, tedy oblasti proslulé pěstováním černých lanýžů. Cílem této španělské společnosti je dodávat na trh produkty prémiové kvality, které uchovávají aroma i chuť čistých lesů. Firma při výrobě používá jen ty nejkvalitnější suroviny a pokročilé technologické postupy. V kombinaci s láskou k přírodě a řemeslu vznikají mimořádné produkty, které si zamilujete.

Výrobce Espora Gourmet
Velikost balení 50 g
Země původu Španělsko