Olivový olej s černými lanýži, Espora Gourmet, 0,5l Extra panenský olivový olej dochucený lanýži je prvotřídní delikatesa, která i ten nejvšednější pokrm promění v gurmánský zážitek. Doporučujeme k dochucení těstovin, salátů, mas či ryb.

499 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 499 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Olivový olej s černými lanýži společnosti Espora Gourmet je mimořádná přísada, která nadchne nejednoho kuchaře. Extra panenský olivový olej s lehce hořkou chutí je dochucen lahodnými černými lanýži. Výsledkem je olej netradiční chuti, který dodá šmrnc Vašim salátům, masům, rybám, těstovinám, pizzám či tortillámDodáván v praktickém půllitrovém balení.

Espora Gourmet je poměrně mladá rodinná firma sídlící ve městě Soria, tedy v oblasti proslulé pěstováním černých lanýžů. Cílem této španělské společnosti je dodávat na trh produkty prémiové kvality, které uchovávají aroma i chuť čistých lesů. Firma při výrobě používá jen ty nejkvalitnější suroviny a pokročilé technologické postupy. V kombinaci s láskou k přírodě a řemeslu vznikají mimořádné produkty, které si zamilujete.

Výrobce Espora Gourmet
Velikost lahve 0,5 l
Země původu Španělsko