Olivový olej s černými lanýži, Espora Gourmet, 0,25l Extra panenský olivový olej dochucený lanýži je prvotřídní delikatesa, která i ten nejvšednější pokrm promění v gurmánský zážitek. Doporučujeme k dochucení těstovin, salátů, mas či ryb.

349 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 349 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Olivový olej s černými lanýži společnosti Espora Gourmet je mimořádná přísada, která nadchne nejednoho kuchaře. Extra panenský olivový olej s lehce nahořklou chutí je dochucen lahodnými černými lanýži. Výsledkem je olej netradiční chuti, který dodá šmrnc Vašim salátům, masům, rybám, těstovinám, pizzám či tortillám. Dodáván v praktickém balení o objemu 250 ml.

Espora Gourmet je poměrně mladá rodinná firma sídlící ve městě Soria, oblasti proslulé pěstováním černých lanýžů. Cílem této španělské společnosti je dodávat na trh produkty prémiové kvality, které si uchovávají aroma i chuť čistých lesů. Firma při výrobě používá jen ty nejkvalitnější suroviny a pokročilé technologické postupy. V kombinaci s láskou k přírodě a řemeslu vznikají mimořádné produkty, které si zamilujete.

Výrobce Espora Gourmet
Velikost lahve 0,25 l
Země původu Španělsko