Salchichon Iberico vela, Jamones Blázquez Salchichón ibérico vela je vybraná delikatesa, kterou si zamiluje nejeden gurmán. Plná masitá chuť, která se perfektně snoubí se skvěle vybranou směsí koření, se Vám rozplyne na jazyku a Vy jistě neskončíte jen u jednoho kousku. Doporučujeme jako tapas ke sklenici kvalitního červeného vína.

Cena za kg / 890 Kč

294 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 294 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Lahodný španělský salámek salchichón pochází z toho nejlibovějšího vepřového masa. To se následně naseká na větší kusy a okoření česnekem, solí a paprikou, která mu dodá typickou červenou barvu. Vysokou kvalitu masa ihned poznáte v jeho chuti, protože již první sousto Vám v ústech způsobí hotovou explozi masité chuti, která vyvolá takřka závislost. Doporučujeme jako tapas nebo předkrm.

Jamones Blázquez je španělská společnost, která se zabývá výrobou uzenin, především tradičního španělského jamónu. Její historie se začala psát již v roce 1932 v malé kastilsko-leonské vesnici Crespos, kdy se Isidoro Blázquez a jeho žena Teresa Martín rozhodli vyrábět kvalitní španělské šunky z těch nejlepších iberských vepřů. Jejich smysl pro detail, tradiční postupy a jen to nejkvalitnější maso dávají již po desetiletí vzniknout těm nejlepším delikatesám určeným jen pro ty nejvybranější jazýčky. Jejich produkty značky Admiración (v překladu obdiv) jsou oceněny řadou cen a můžete je najít v nabídce těch nejvybranějších podniků ve více než 30 zemích světa.

Výrobce Jamones Blázquez
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s