Berkel Home Line 200 červený Menší elektrický kráječ Berkel Home Line 200 v původním designu. Rychlá a efektivní práce s jamónem, masem či uzeninami s proměnlivou tloušťkou řezu přesně podle vašich představ. Krytku čepele lze jednoduše odejmout pro snadné čištění. Všechny komponenty, které přicházejí do přímého styku s masem, jsou z nerezové oceli. Fantastická kvalita, design a preciznost značky Berkel vás ohromí. Praktický menší kráječ určený pro domácí použití. Velikost krájecího kotouče je 200 mm.

14 599 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 14 599 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Praktický menší elektrický kráječ Berkel Home Line 200 v originálním designu je určený pro domácí použití. Rychlá a efektivní práce s jamónem, masem či uzeninami s proměnlivou tloušťkou řezu přesně podle vašich představ. Krytku čepele lze jednoduše odejmout pro snadné čištění. Všechny komponenty, které přicházejí do přímého styku s masem, jsou z nerezové oceli. Fantastická kvalita, design a preciznost značky Berkel vás ohromí.

O Berkel Home Line
Řada Home Line Berkel přináší design do vaší kuchyně. Tato řada kráječů je vrcholným dílem know-how týmu inženýrů společnosti Berkel, požadavků na funkčnost a vysokých bezpečnostních standardů. Home Line byla vyvinuta z profesionální technologie kráječe Berkel. Zaručuje bezkonkurenční výkon a úroveň bezpečnosti: čepel z chromované oceli s profesionálním profilem zajišťuje perfektní, rovnoměrný řez a snížení odpadu. Absence ostrých hran spojená se specifickými vlastnostmi jako je prostor pro sběr malých kousků potravin a otevírací deska, zajišťuje, že čištění je rychlé a jednoduché. Originalita Home Line 200 spočívá v jeho inovativním designu: zaoblené linie definují téměř futuristické kontury. Navržen tak, aby ohromil, uchvátil a především byl vystaven, díky své mimořádně kompaktní velikosti, ve vaší kuchyni.

Vlastnosti Berkel Home Line 200
Nastavitelná tloušťka řezu
Řemenový převod
Průměr nože: 200mm
Rozměr krájení Ø 200x140mm
Tloušťka plátků: 0-20 mm
Napětí: 230V
Příkon: 0,195 kW
Hmotnost: 12,5 kg
Rozměry pro práci (š x hl x v): 318 x 640 x 284 mm

Některé detaily se mohou lišit od těch, které jsou vidět na fotografii.
Výrobce Berkel
Země původu Itálie

Chutná ještě lépe v kombinaci s