Olivový olej s černými lanýži, Arotz, 0,2l Tento kvalitní olivový olej je ochucený nezaměnitelnou chutí černého lanýže. Díky specifické chuti pozvedne na novou úroveň každý pokrm. Uplatnění pro něj naleznete v teplé i studené kuchyni.

419 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 419 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Již od dob Sumerů jsou po několik tisíciletí lanýže považovány za tu nejvytříbenější labužnickou specialitu. Spojení kvalitního olivového oleje a černých lanýžů je vrcholným gastronomickým zážitkem. Tento kvalitní olej udělá z každého salátu jedinečný pokrm!

Od dávných dob byl lanýž zahalen tajemstvím pro svou vzácnost, vůni a nezaměnitelnou chuť. Do dnešních dnů si ponechal svou tajuplnost a nespornou gastronomickou hodnotu. Z celkového počtu 70 známých druhů lanýžů jsou, z gastronomického hlediska, nejvíce ceněné Tuber melanosporum (černý lanýž) a Tuber magnatum (bílý lanýž).

Firma Arotz uvedla do pohybu komplexní a efektivní mechanismus pro sběr této houby. Jakmile jsou večer objeveny, následující den jsou zpracovány. Společnost Arotz byla založena v roce 1960 a má dominantní postavení na trhu v produkci španělského lanýže, kaštanů, hub a lesních plodů.

Obsah: 0,2 l
Původ: Soria, Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Výrobce AROTZ
Velikost lahve 0,2 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s