Olivový olej s černými lanýži, Arotz, 0,2l Kvalitní olivový olej je ochucený nezaměnitelnou chutí černého lanýže. Díky specifické chuti skvěle ozvláštní saláty i další pokrmy, kde vynikne nezaměnitelná chuť lanýže.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Již od dob Sumerů jsou po několik tisíciletí lanýže považovány za tu nejvytříbenější labužnickou specialitu. Spojení kvalitního olivového oleje a černých lanýžů je vrcholným gastronomickým zážitkem. Tento kvalitní olej udělá z každého salátu jedinečný pokrm!

Již od dávných dob byl lanýž zahalen tajemstvím pro svou vzácnost, vůni a potěšení. Do dnešních dnů si ponechal svou tajuplnost a nespornou gastronomickou hodnotu. Z celkového počtu 70 známých druhů lanýžů jsou z gastronomického hlediska nejvíce ceněné Tuber melanosporum (černý lanýž) a Tuber magnatum (bílý lanýž). 

Firma AROTZ uvedla do pohybu komplexní a efektivní mechanismus pro sběr této houby. Jakmile jsou večer objeveny, následující den jsou zpracovány. Společnost AROTZ byla založena v roce 1960. Má dominantní postavení na trhu v produkce španělského lanýže, kaštanů, hub a lesních plodů. 

Velikost balení: 0,2l

Země původu: Španělsko

Výrobce AROTZ
Velikost lahve 0,2 l
Země původu Španělsko