Xiroguer, Anís Seco, likér, 1l Anýzový likér Anís Seco vyrobený společností Xoriguer má velmi příjemnou chuť na patře. Anís Seco je typický středomořský alkohol, ve kterém se čistá esence anýzu rozvine do sladké a jemné chuti. Jedná se o všestranné pití, velmi oceňované zejména jako digestiv.

799 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 799 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Anýzový likér Anís Seco je vyrobený z těch nejlepších surovin. Oproti sladké verzi má mnohem méně cukru a více alkoholu. Vyznačuje se vynikající chutí a tradičním vzhledem. K výrobě tohoto lahodného likéru se používají stejné řemeslné techniky jako v roce 1784, kdy byl lihovar Xoriguer založen.
Díky pečlivému střežení receptury, která se předává z generace na generaci již několik desítek let, si můžete vychutnat jedinečné pití, které příjemně zpestří jakýkoli večer s přáteli.
Za sychravých podzimních večerů si můžete přidat pár kapek do kávy či čaje, za letních nocí se výborně hodí k přípravě rozmanitých koktejlů. Nejlépe však chutná čistý, s ledem nebo s pár zrnky kávy.  Lze s ním dochutit také moučníky a rozličné cukrářské výrobky.
Palírna Xoriguer byla založena roku 1784 na Baleárských ostrovech a specializuje se na výrobu nejrůznějších destilátů, zejména ginů a likérů. Při výrobě maximálně respektují tradici a poctivé řemeslo, které se přenáší z otce na syna již po několik generací. 
Výrobce Xoriguer
Obsah alkoholu 40 %
Velikost lahve 1 l
Země původu Španělsko